PRISTATYMAS

- Nemokamas pristatymas į kavos barą Coffee1, Užupio g. 9, Vilnius. Informuosime Jus el. paštu, kai tik užsakymas bus paruoštas. Užsakymo paruošimas gali užtrukti 1-3 darbo dienas.

- Bekontaktis pristatymas į artimiausią Jūsų nurodytam adresui Omniva paštomatą. Paprastai išsiunčiame sekančią darbo dieną gavę Jūsų apmokėjimą. Prekių pristatymo mokestis - 4 Eur. Užsakius prekių už 25 Eur ir daugiau, prekes pristatysime nemokamai.

DĖMESIO! Jeigu pageidaujate, kad pristatytume ar paruoštume užsakymą konkrečią dieną (siekiant gauti maksimaliai šviežius produktus numatomai progai) ar pageidaujate gauti užsakymą į konkretų Omniva paštomatą, nurodykite tai komentarų skiltyje suformavę užsakymą.

GRĄŽINIMAS

Maisto produktai nėra grąžinami ar keičiami. Išimtys taikomos brokuotoms ar pasibaigusio galiojimo prekėms. Nepaisant to, kad siųsdami Jums produktus juos kruopščiai ir saugiai supakuojame, kartais transportavimo metu esant temperatūrų kaitai jie gali pabalti ar aptirpti. Užtikriname, kad tai neįtakoja kokybės nei skonio, tačiau kilus klausimams ar patebėjimams nesidrovėkite parašyti mums el. p. parduotuve@coffee1.lt